Snuggie ќебе - ќебе од руно со ракави кои може да се носат - 140x180 cm

Код: 11-454
2 170 ден 1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Snuggie ќебе - меко руно ќебе со ракави што може да се носат - 140x180 cm. На овој начин можете да се опуштите на софата или каде и да сте.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Snuggie ќебе - меко руно ќебе со ракави што може да се носат - 140x180 cm. На овој начин можете да се опуштите на софата или каде и да сте. Можете да седите и да се одморите на каучот или каде и да сте додека уживате во пијалок. Лесен за складирање и многу популарен. Ова топло ќебе со ракави ќе ве стопли, а исто така ќе ви овозможи вашите раце да се движат за време на активностите и удобно да легнат. Ќебето ќе се користи за сите активности како релаксација, плетење, читање, јадење. Нема непотребно вадење раце од ќебето и нема топлина што тече од под ќебето. Дизајнот е во стандардна големина со многу меко и густо руно . Лесно е погоден за активности на отворено, како што се скара, кампување или студени вечери на викендица или во градината .

Ќебе Snuggie Fleece со слободни раце - за гледање телевизија или релаксација

меко руно ќебе snuggie - може да се носи без ракави

Ако припаѓате на оние кои сакаат тивки моменти пред телевизор или со добра книга , ова ќебе за ракави е направено само за вас. Тоа е комбинација од ќебе и бањарка , благодарение на кои ќе бидете убави и топли. Ракавите обезбедуваат удобно движење на рацете без соблекување и истекување на топлина. Ќебето со ракави е практичен и топол подарок за сите кои сакаат да се прикријат со топлина и да уживаат во вечерната програма во топлина и удобност. Удобно и топло ќебе со ракави за едно лице идеално за удобност и покривање дома во текот на студената зима.

Карактеристики на производот:

Комбинација на топло ќебе со бањарка
Иновативен и функционален дизајн
Погоден за сите возрасти
Вклучено: практична торба
Се пере во машина на 40°C
Достапен во бои: сина и беж
Материјал: 100% полиестер
Димензии на производот: 140 x 180 cm
Димензии на пакувањето: 30 x 27,5 x 10 cm
Нето тежина: 573 грама

Содржина на пакетот:

1x ќебе од руно
1x практична торба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

96%