Скрепер за мраз и снег - стругалка за прозори за автомобилски телескопски (продолжлив) алуминиум

Код: 11-709
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Скрепер за мраз и снег - стругалка за прозори за автомобилски телескопски (продолжен) алуминиум е најдобар додаток за секој возач во автомобилот на пат да го исчисти стаклото од мраз.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Скрепер за мраз и снег - стругалка за прозори за автомобилски телескопски (продолжен) алуминиум е најдобар додаток за секој возач во автомобилот на пат да го исчисти стаклото од мраз. Оваа алатка е ремек-дело во поглед на дизајнот и функционалноста, изработена од комбинација на издржлив алуминиум и ABS материјал, кои гарантираат нејзината цврстина и долготрајна издржливост. Покрај тоа, тој е дизајниран со удобност и ефикасност.

стругалка за снежен мраз за кола, алуминиум

Интелигентна рачка што се извлекува

Благодарение на интелигентно дизајнираната рачка на извлекување, која овозможува прилагодување од 42,2 cm до максимални 65 cm, можете лесно да стигнете до сите тешко достапни места на вашето возило. Нема повеќе да допирате над хаубата или незгодно да стигнете до покривот на автомобилот, со оваа стругалка можете да го отстраните мразот и снегот од секој агол на вашето возило со апсолутна леснотија.

Без разлика дали сте соочени со мраз на шофершајбната или со снежна покривка на хаубата, проширената стругалка за мраз и снег е ваш верен придружник, кој гарантира дека можете да ги гледате патиштата без пречки и вашето возило подготвено за возење, без оглед на зимата. времето.

растеглива гребалка за мраз снег за автомобил


Спецификација:

  • Материјал: ABS, алуминиум
  • Димензии на производот: 422 x 10 x 5
  • Нето тежина: 500 грама


Содржина на пакетот:
1x стругалка за мраз и снег што може да се повлече
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена