Шише со пиратски брод - црн бисер во шише 17cm

Код: 11-697
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Шише со пиратски брод - црн бисер во шише 17 cm​ е фасцинантна декорација на маса што крие пловечки пиратски брод во течност што го симболизира морето.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Шише со пиратски брод - црн бисер во шише 17 cm​ е фасцинантна декорација на маса која крие пловечки пиратски брод во течност што го симболизира морето. Ова уникатно уметничко дело го одржува пиратскиот брод на површина, без разлика колку силно го тресете. Тоа е одличен начин да додадете малку мир и креативност на вашето биро дома, во канцеларија или дури и во училницата. Не само што нуди смирувачко визуелно искуство, туку ќе биде и интересен разговор помеѓу колегите и пријателите.

црн бисер во шише - пиратски брод

Уникатен декоративен елемент

Овој декоративен елемент е изработен од акрил и смола, додека внатре во него е смеса од минерално масло и вода, што обезбедува пиратски брод да остане на површина и да не потоне. Со димензии од 17 x 4,2 x 6,2 cm и нето тежина од 330 грама, овој производ е совршена големина за секое биро, притоа не зазема премногу простор, но истовремено привлекува внимание.

брод во шише декорација на подароци за маса

Оригинален подарок

Исклучително и инспиративно, парчето е совршен подарок за љубителите на морето, историјата или едноставно за оние кои ги ценат неконвенционалните украси. Без разлика дали барате оригинален подарок за роденден, Божиќ или како мало охрабрување за себе или за пријател, пловечкиот пиратски брод во смирувачка течност е совршен избор за секоја пригода.

пиратски брод во шише

Спецификации:

  • Материјал: акрилик, смола
  • Течности: минерално масло, вода
  • Димензии на производот: 17 x 4,2 x 6,2 cm
  • Нето тежина: 330 грама


Содржина на пакетот:

1x Пиратски брод во шише

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена