СЕТ за декантер за текила - Луксузна гарафа за текила од 840 ml + 4 чаши на дрвен држач (рачно изработен)

Код: 11-545
7 998 ден 5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

СЕТ за декантер за текила - Луксузна гарафа текила од 840 ml + 4 чаши на дрвен држач (рачно изработен) како почит на растението агава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

СЕТ за декантер за текила - Луксузна гарафа текила од 840 мл + 4 чаши на дрвен држач (рачно изработен) како почит на растението агава. Во центарот на гарафата и чашите е прикажано растението агава , која е основна состојка на текилата. Овој луксузен сет вклучува гарафа со затворач од плута што обезбедува херметички затворање.

Ексклузивен сет од агава од 840ml декантер и чаши за текила

Сет декантер за чаши за текила агава

Комплет декантер за текила - идеален за подарок

Карфата има волумен од 840 ml и е изработена од кристално проѕирно стакло , кое е лесно и издржливо. Комплетот вклучува и чинија за сервирање од висококвалитетен бамбус. Има изгравирана подлога за чување гарафа и чаши и простор за сервирање сол и лимон.

чаши за текила

Спецификација:

  • Материјал: стакло и бамбус
  • Димензии: 40 x 21 x 22 cm
  • Тежина: 1,6 кг


Содржина на пакетот:
1x комплет чаши за декантер и текила

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена