Пренослив мини фен за нокти - Мајмун

Код: 11-535
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Пренослив мини фен за нокти - Monkey обезбедува совршена нега на ноктите дури и без посета на салон за убавина. Мајмунот дува воздух на ноктите за да ги исуши.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пренослив мини фен за нокти - Monkey обезбедува совршена нега на ноктите дури и без посета на салон за убавина. Мајмунот дува воздух на ноктите за да ги исуши , што обезбедува поудобно и полесно сушење на лакот. Сушењето на ноктите никогаш не било толку забавно. Преносливата машина за сушење нокти е одличен подарок за сите дами и господа кои сакаат да се почестат со прекрасен маникир.

Фен за лак за нокти во форма на мајмун

Фен за лак за нокти во форма на мајмун

Совршен маникир

Не е секогаш можно да одите кај маникир за да ги средите ноктите или треба брзо да ги средите ноктите пред вашиот одмор. Во овој случај, машината за сушење лак за нокти во форма на симпатичен мајмун дефинитивно ќе ви биде при рака. Понесете го со себе каде било, или користете го дома за побрзо сушење на лакот Камил. Погоден и како оригинален и забавен подарок за жена.

фен за нокти мајмун пренослив мини

Спецификација:

  • 2 AAA батерии 1,5V (не се вклучени во пакувањето)
  • Димензии: 9 x 7 x 8 cm
  • Тежина: 89 грама

Содржина на пакетот:
1x пренослив фен за лак за нокти во форма на мајмун

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена