Преклопен чадор - пренослив + преклоплив чадор во бело во облик на шише вино

Код: 11-390
2 232 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Преклопен чадор - пренослив + преклоплив чадор во бело во форма на шише вино. неговиот уникатен женски и машки чадор.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Преклопен чадор - пренослив + преклоплив чадор во бело во форма на шише вино. Овој уникатен женски и машки чадор има форма на шише вино и е одличен за дожд , може да послужи и како внатрешна декорација, бидејќи може да стои на рамна површина и изгледа како шише вино . Лесно се носи и никој нема да знае дека внатре се крие чадор. Цврстиот чадор е ветроупорен и има одлична функција - нема да ве намокри кога ќе го преклопите чадорот, на пример, откако ќе пристигнете во внатрешноста. Сè што треба да направите е да го преклопите и да го ставите во шишето и да го затворите, за да можете безбедно да го затворите влажниот чадор во шишето и да не се мокрите себеси, теписите или подот.

Идеален е за автобус, воз или патување. И секако да се работи. Кога не врне, служи како украс или стилски додаток на полицата или масата. И кога врне, тоа ви дава заштита од дождот, бидејќи зафаќа површина од 1 метар и, откако ќе го преклопите чадорот, го складира влажниот чадор во водоотпорното шише. Погоден е како машки чадор, детски чадор или женски чадор - лесно е погоден за секого.

Голем чадор во форма на шише вино ќе ве заштити од дожд или ветер

чадор бел чадор за вино што се преклопува

Ветроупорниот чадор штити од дожд и, откако ќе го преклопите чадорот, го складира влажниот чадор во водоотпорното шише!

ветроупорно шише за вино со чадор

Плус Уникатен дизајн на шишиња за вино
Плус Креативен чадор и стилски додаток во едно
Плус Одличен подарок за колегите, пријателите, семејството или како подарок за себе
Плус Обмислено складирање на влажен чадор
Плус Поцинкувано железно вратило и челични ребра
Плус Квалитетна пластична амбалажа во форма на шише

Својства:

Материјал: ABS
Димензии на преклопениот чадор во шишето: 5 × 5 × 30,5 cm
Димензии на расклопениот чадор: дијаметар 100cm
Тежина: 330 грама
Боја: бела со црна рачка

Содржина на пакетот:

1x Чадор во форма на шише вино

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена