Појас за пиво за 6 лименки - појас за пијалоци

Код: 11-513
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Појас за пиво за 6 лименки пиво или други пијалоци - Појасот за пиење е практична алатка за секој љубител на пиво или други алкохолни или безалкохолни пијалоци во лименка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Појас за пиво за 6 лименки пиво или други пијалоци - Појасот за пиење е практична алатка за секој љубител на пиво или други алкохолни или безалкохолни пијалоци во лименка. Благодарение на него, ќе уживате во вашиот омилен пијалок, кој секогаш ќе го имате при рака. Тоа е идеално решение за мажи кои не сакаат секогаш да одат во фрижидер на пиво. Ременот ви овозможува да носите до 6 пива околу половината во исто време. Одличен е за забави, скари или фестивали во текот на летото или за прошетки во природа..

Појас за лименки (пиво, безалкохолни пијалоци, енергетски пијалоци)

Појас за лименки (пиво, безалкохолни пијалоци, енергетски пијалоци)

Совршено за возење на момче

Ако планирате возење за момчиња , треба да земете пива или грицки со вас, потпирајте се на овој пивски појас. Универзалната боја ќе се вклопи со остатокот од вашата облека и нема да вреска премногу. Вие и вашите пријатели ќе го цените овој практичен помошник за пиво или други пијалоци. Ременот ќе биде идеален подарок за сите љубители на пивото и практичните додатоци.

пивски појас


Спецификација:

  • Појас за лименки
  • Боја: црна
  • 100 x 17 cm
  • Тежина: 186 g

Содржина на пакетот:

1x пивски појас

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена