Плишан слон со проекција на ѕвезденото небо со 13 мелодии

Код: 11-698
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Плишаниот слон со проекција на ѕвезденото небо со 13 мелодии е совршен придружник за мирниот сон на вашето дете (деца).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Плишаниот слон со проекција на ѕвезденото небо со 13 мелодии е совршен придружник за мирниот сон на вашето дете (детски) . Овој мек и нежен слон носи магична проекција на ѕвезденото небо до таванот на собата на вашето дете заедно со 13 смирувачки мелодии. Тој е дизајниран да обезбеди пријатна и безбедна атмосфера кога заспивате, што го прави составен дел од вечерниот ритуал.

Плишан слон со небесен проектор и мелодии

Сигурна и сакана играчка за вашето дете

Напојуван од 3x AAA батерии (не се вклучени), овој кадифен слон е многу флексибилен во поставувањето, така што можете да го ставите каде било во детската соба. Неговите безбедни материјали и мазни рабови се идеални за новороденчиња и постари деца, што го прави безбедна и сакана играчка за вашето бебе уште од првите денови од неговиот живот.

ѕвезди слон проектор ѕвезденото небо за деца

Проекција на ѕвезденото небо

Плишаниот слон не е само обична играчка, туку вистински придружник за вашето дете во текот на ноќта. Неговата способност да го проектира ѕвезденото небо и пријатните мелодии ќе му помогнат на вашето дете да заспие мирно, истовремено стимулирајќи го неговиот визуелен и аудитивен развој. Благодарение на материјалот од полиестер и ABS, овој слон е и издржлив и пријатен на допир, што го прави идеален подарок за родителите и нивниот мал истражувач.

Спецификации:

  • Материјал: Полиестер, ABS
  • Димензии на производот: 30 x 21 x 11 cm
  • Нето тежина: 340 грама


Содржина на пакетот:

1x кадифен слон со проекција на ѕвезденото небо
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена