Плазма топка Глобус светилка електрична USB - Тесла топка за статичен електрицитет со молња

Код: 11-498
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Плазма топка Глобус ламба електрична USB - Тесла топка за статичен електрицитет со молња во форма на сфера, ќе престанете да ја перцепирате реалноста и ќе се најдете како во друга галаксија.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Плазма топка Глобус ламба електрична USB - Тесла топка за статичен електрицитет со молња во форма на сфера, ќе престанете да ја перцепирате реалноста и ќе се најдете како во друга галаксија. Осветлете ја вашата соба и фасцинирајте ги пријателите со плазма топка. Можете фасцинирано да гледате во него со часови. Дозволете се да бидете занесени во брановите на електрошокови , кои дури можат да ве хипнотизираат. Плазма ламбата ќе биде одличен додаток во вашиот дом или одличен подарок за вашите пријатели.

USB плазма топка - оракул плазма светилки како од вселената

плазма топка USB - плазма светилка Тесла електрична

Совршена изработка

Едноставно допрете ја плазма ламбата и ќе бидете маѓепсани од нејзината ескалирачка моќ . Светилката може да се постави да свети или да реагира на звук и вибрации. Ставете ја раката на стаклената површина и гледајте како плазма лаковите реагираат на вашиот допир. Изненадување ќе бидат пулсирачките празнења на музиката благодарение на квалитетниот АУДИО систем.

плазма светилка - топка електрична

Спецификација:

  • Одговара на звук и допир.
  • Напојувано од USB | Адаптерот не е вклучен во пакувањето
  • Електричен напон: 220 V AC
  • Потрошувачка на енергија: 15 W
  • Димензии на производот: 20 x 20 x 30 cm
  • Тежина: 583 грама
  • Материјал: стакло и ABS


Содржина на пакетот:

1x плазма топка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

98%
95%
Bubák

Плазма топка.

Тоа ми требаше.
Адаптерот недостасува.

Задоволство.

Преведено од: sk