Пиштолска ламба - ЗЛАТНА луксузна столна ламба во форма на пиштол Берета

Код: 11-500
4 898 ден 4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пиштолска ламба - ЗЛАТНА луксузна столна ламба во форма на пиштол Берета ќе остави одличен впечаток како украс во канцеларија или дома.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пиштолска ламба - ЗЛАТНА луксузна столна ламба во форма на пиштол Berreta ќе остави одличен впечаток како украс во канцеларија или дома. Има модерен дизајн во комбинација со одлична функционалност. Златната светилка е елегантна и стилска во исто време. Совршено можете да го користите и во работната соба и во дневната соба или во спалната соба на ноќната маса. Едноставно ги восхитува сите.

Луксузни столни ламби - златна столна ламба Berreta Revolver

Столна ламба Berreta Pistol - ламби за револвер за пиштоли

Луксуз и практичност во едно

Светилката може да се користи како столна ламба или како ноќно светло. Ќе ве пренесе во светот на акционите филмови или детективските приказни. Изработен е од висококвалитетни луксузни материјали во црна и златна боја. Можете да го подарите на вашето семејство или пријатели. Сигурно во секоја прилика ќе ги воодушеви и шармира со својот дизајн.

златна ламба за пиштол

Спецификација

  • Дизајн во форма на пиштол
  • Совршен груб изглед
  • Материјал: Материјал: ABS и метал
  • Боја: златна (внатрешната обвивка е златна)
  • Тежина: 2 кг
  • Димензии на пакувањето: 23 x 22 x 45 cm

Содржина на пакетот:

1x златна светилка во форма на пиштол

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
vittorio

сите совршени

Одличен производ.
Брза испорака
Преведено од: it