Панда за пари за монети - електронска детска каса

Код: 11-579
1 488 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Панда за пари за монети - електронска детска каса​ е кутија за монети во која се крие симпатична панда. Тоа е еден од најневеројатните ковчези со богатство.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Панда касичка за монети - електронска детска каса​ е кутија за монети во која се крие симпатична панда. Тоа е еден од најневеројатните ковчези со богатство. Ставете паричка на чинијата на пандата и таа ќе излезе од кутијата за да ја зграби паричката и да ја повлече со шепата внатре. Сето ова дури и со звук.

КУТИЈА за монети - електронска каса во форма на ПАНДА за деца

КУТИЈА за монети - електронска каса во форма на ПАНДА

Забава не само за децата

Со оваа каса, заштедата на пари не само што ќе биде корисна, туку и забавна . Одличен избор за подарок е и каса во форма на картонска кутија со звук. Ако имате повеќе заштедени пари, можете едноставно да ги повлечете со отворање на долниот дел од касичката.

Панда штедна кутија за детски пари


Спецификација:

  • Звукот е вклучен!
  • Материјал: ABS
  • Димензии: 12 x 10 x 9,2 cm
  • Тежина: 322 грама

Содржина на пакетот:
1x електронска каси панда - кутија за монети

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена