Острилка за бричење - луксузна дрвена острилка за жилет Gentleman's Choice

Код: 11-496
1 798 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Острилка - луксузна дрвена острилка за жилет X Gentleman's Choice ќе обезбеди до 4 пати подолг работен век на жилети и жилети за еднократна употреба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Острилка - луксузна дрвена острилка за жилет X Gentleman's Choice ќе обезбеди до 4 пати подолг работен век на жилети и жилети за еднократна употреба. Во исто време ги одржува остри и хигиенски чисти. Со него можете да ги изострите практично сите достапни жилети. Едноставно наострете ги жилетите и исчистете ги со вода или крем за бричење. Острилката за бричење е безопасна за здравјето и е изработена од издржлив, водоотпорен и еколошки бамбус.

Дрвена острилка за бричење - идеална за подарок

острилка за бричење - острилка за сечила дрвена


Спецификација:

  • Димензии: 14,5 x 5,5 x 1,5 cm
  • Тежина: 80 грама

Содржина на пакетот:

1x Острилка за бричење
1x Јаже за закачување

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена