Нинџа-паричник - повеќефункционална картичка со алатки 18 во 1

Код: 11-389
1 488 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Нинџа паричник - повеќефункционална картичка со алатки 18 во 1. Универзална алатка со минимални димензии, но со максимална функционалност.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Нинџа паричник - мултифункционална картичка за алатки 18 во 1. Универзална алатка со минимални димензии, но со максимална функционалност. Ќе ви биде корисно кога треба да отворите, исечете, одвртите, излупите или измерите нешто. Изработен од квалитетен челик за сигурни перформанси секогаш кога ви е потребно. Носете ја оваа тенка мултифункционална алатка со вас во вашиот паричник, каде и да сте. Можете дури и да го понесете со себе во авион, а особено е погоден за секој кој сака да патува без тежок багаж. Во исто време, лесно се вклопува во вашиот паричник наместо во кредитна картичка, а во исто време може да се справи и со најсложените задачи. Одличен како оригинален подарок за мајстори и патници.

Практична алатка која точно се вклопува во вашиот паричник. Заменува до 18 алатки или прибор, вклучувајќи мерач и отворач.

нинџа паричник - картичка за преживување

ПАРИЧНИК НИНЏА - никогаш не рѓосува, не се витка и не губи боја

мини картичка за преживување 18 алатки

Карактеристики:

Мултифункционална алатка во формат на кредитна картичка
Се вклопува во вашиот паричник
Многу стилска и особено употреблива алатка
Содржи 18 функции во една картичка
Одличен подарок за сите мажи кои буквално ќе пленат со картичката!


18 различни алатки:
4x шрафцигери,
6x хексагонални навртки и завртки, големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12
Отварач за шишиња/лименки и букви,
Отварач/секач за кутии,
Линијар/метар
Стандард за телефон
Скрепер
TSA одобрена за употреба при патување со авион
Никогаш не се кородира, витка или ја губи својата боја

Технички спецификации:

Материјал: метал
Димензии на производот: 8,5 x 5,3 cm
Тежина: 28 g

Содржина на пакетот:

1x челична мултифункционална картичка Ninja Wallet 18in1

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена