Nano Mist Sprayer - Навлажнувач за хидратација на лице со спреј за вода

Код: 11-563
1 798 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Нано магла распрскувач - Навлажнувачот со прскање за хидратација на лице е компактен уред кој ја претвора водата во микрочестички за да го одржува вашето лице хидрирано во текот на целиот ден.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Nano Mist Sprayer - Навлажнувачот на вода за хидратација на лице е компактен уред кој ја претвора водата во микрочестички за да го одржувате вашето лице хидрирано во текот на целиот ден. Може да испрска водена магла и со тоа да го подобри квалитетот на дури и сува кожа. Навлажнувачот е многу лесен, пренослив и лесен за складирање. Можете да го чувате во ранец, чанта за рамо, но се вклопува и во мала чанта.

Мини хидратантен спреј за вода за лице

Мини хидратантен спреј за вода за лице нано магла

Повеќе начини за користење

Користејќи навлажнувачки крем, можете, на пример, да го изладите лицето или да се погрижите шминката да трае подолго и подобро да го поправи лицето. Навлажнувач Покрај функцијата на овлажнител, ја врши и функцијата на енергетска банка.

овлажнител за воздух за лице воден магла спреј нано

Спецификација:

  • Материјал: ABS
  • Димензии: 4,5 x 3,5 x 13 cm
  • Тежина: 100 грама
  • Батерија: 2600 mAh


Содржина на пакетот:
1x пренослив навлажнувач на воздух Нано магла распрскувач

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена