Мултифункционално пенкало 6 во 1 - пенкало, либела, шрафцигери, линијар, гумена игла за екрани на допир

Код: 11-523
558 ден 434 ден Цена без ДДВ: 361 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Мултифункционално пенкало 6 во 1 - пенкало, либела, шрафцигери, линијар, гумено пенкало за екрани на допир. Тоа е совршено дизајнирано пенкало за домашни занаетчии. Содржи 6 различни алатки.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мултифункционално пенкало 6 во 1 - пенкало, либела, шрафцигери, линијар, гумено пенкало за екрани на допир. Тоа е совршено дизајнирано пенкало за домашни занаетчии. Содржи 6 различни алатки кои вообичаено ги користите во вашиот секојдневен живот. Содржи класично црно хемиско пенкало, има вграден либела, шрафцигери, линијар, работно пенкало и гумено пенкало за екрани на допир.

Најдобра мултифункционална алатка за пенкало

најдобра мултифункционална мулти-алатка за пенкало

6 алатки во едно

Пенкалото на допир ќе послужи за подобра контрола на мобилните телефони или таблети , можете полесно да креирате белешки или да ја играте вашата омилена игра. Владетелот вклучува скала во сантиметри и инчи, што ви овозможува да направите какви било мерења. По отворањето, можете да навивате мало парче хартија за да ја скриете белешката. Мала либела и рамен шрафцигер ќе ви помогнат при помали работи за поправка и реновирање.

пенкало за алат повеќе шрафцигер

Спецификација:

  • 6 алатки
  • Црно хемиско пенкало / гумена пенкало / линијар / шрафцигер со глава на Philips / шрафцигер со рамна глава / либела
  • Бои: црна / жолта / сребрена
  • Димензии на производот: 15 x 1,5 x 1,5 cm
  • Тежина: 16 грама


Содржина на пакетот:
1x мулти пенкало со 6x алатки за домашни занаетчии

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

96%