Мини табла за пинг-понг - сет за пинг-понг + 2x рекет + 4x топка

Код: 11-556
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Мини табла за пинг-понг - комплет за пинг-понг + 2x рекет + 4x топка е идеален за минијатурно играње пинг-понг во секое време и каде било.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини табла за пинг-понг - сет за пинг-понг + 2x рекет + 4x топка е идеална за минијатурно играње пинг-понг игра во секое време и каде било. Масата е силна, стабилна и издржлива, бидејќи е изработена од висококвалитетен материјал . Можете лесно да го спакувате во багажот, не зазема многу простор. Поради неговата мала големина и тежина, можете да го поставите на нормална маса.

Мала (минијатурна) пренослива маса за пинг-понг

Мала (минијатурна) пренослива мини табла за пинг-понг маса

Маса за пинг-понг со целосни функции

Овој сет вклучува се што ви е потребно за да играте пинг-понг натпревари на патиштата. Масата е поделена на 2 дела со димензии 45 x 40 cm и лесно се составува за неколку минути. Благодарение на неговата преносливост , можете да носите пинг-понг игри насекаде со вас.

пренослив сет за мини табла за пинг понг за маса

Спецификација:

  • Материјал: ABS и дрво
  • Тежина: 2,7 кг


Содржина на пакетот:
1x мини пинг-понг маса
1x мрежа
2x рекет
4x топка
1x инструкција

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена