Милениче со мрзлив перница - кадифен перниче за тело екстра големо XXL 90 см

Код: 11-512
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мрзлив перница за милениче - кадифен перниче за тело екстра големо XXL 90cm за спиење е суштинска опрема за сите „спијачи“. Мрзливиот перница е во природна големина на ова животно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мрзлив перница за милениче - кадифен перниче за тело екстра големо XXL 90cm за спиење е суштинска опрема за сите „спијачи“. Перницата за мрзливост е во природна големина на ова животно и благодарение на лентите со велкро на шепите, ќе се галите со вистинска мрзливост . Перницата ќе биде одличен подарок за детска забава или детски роденден. Сепак, секако е погоден и за возрасни кои едноставно сакаат да се гушкаат.

Sloth перница - оригинален подарок за вашите најблиски

Перниче за мрзливост - оригинален подарок за вашите најблиски

Погодност и бескрајно лежење

Ако сте тип на личност која сака да биде мрзелива и да се релаксира, дефинитивно ќе ви се допадне мрзеливата перница. Плишаната перница со големина на мрзливец ќе обезбеди доволно простор за совршен одмор и релаксација. Благодарение на велкро прицврстувачите на шепите, можете да го залепите, на пример, на тепих или друга површина од ткаенина и нема да се движи горе-долу. Почестете се со него или нарачајте го за вашите најблиски.

мрзлив перница перница за миленичиња


Спецификација:

  • Може да се мие само рачно
  • Материјал: полиестер
  • Димензии: 90 x 40 x 60
  • Тежина: 580 грама


Содржина на пакетот:
1x мрзлив перница

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена