Машина за меурчиња - дувалка за листови пренослив капацитет од 200ml + 2 LED диоди

Код: 11-711
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Машина за меурчиња - дувалка за листови пренослив капацитет од 200 ml + 2 LED бели светла ги отвораат портите кон магичен свет каде забавата никогаш не завршува.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Машина за меурчиња - дувалка за листови пренослив капацитет од 200 ml + 2 LED бели светла ги отвора портите кон магичен свет каде забавата никогаш не завршува. Замислете неверојатен излив на радост со нашата автоматска машина за меурчиња со 20 дупки, подготвена да заживее секоја забава или семеен собир. Со капацитет од 200 ml течност за меурчиња и континуирано работење, оваа машина не престанува да произведува стотици сјајни меури кои танцуваат во воздухот и носат насмевки на лицата на децата и возрасните.

машина за меурчиња - дувалка за правење меурчиња

Светлосно шоу под ѕвездите

Машината за меурчиња не е само меурчиња, туку и светлина. Благодарение на интегрираните ладни светла, оваа машина за меурчиња го претвора секој меур во блесок на магична убавина. Без разлика дали ќе одлучите да се забавувате надвор под ѕвезденото небо или да создадете магична атмосфера во затворен простор, овие волшебни светлосни ефекти ќе додадат дополнителна димензија на секој меур и ќе го интензивираат искуството на вашата прослава.

партиска машина за меурчиња уред за дувалка за правење меурчиња

Безгрижна авантура со меурчиња

Машината за меурчиња е врв на практичноста и забавата. Напојуван од 6x AA батерии, безжичниот дизајн значи дека можете да ја носите вашата машина со меурчиња каде било со вас, внатре или надвор, без да се грижите да најдете штекер. Со два брзини, можете да ја прилагодите количината на меурчиња според расположението на забавата, додека отпорноста на истурање и лесната рачка гарантираат дека вашата забава со шампињони е без мака и чиста. Со испорачаните 4 кеси за полнење, секогаш сте подготвени за бескрајна шампанска возбуда која ќе донесе насмевка на сите лица.

меур машина дувалка уред мини пренослив

Спецификација:

  • Материјал: ABS, PP
  • Се напојува со 6x AA батерии
  • Димензии на производот: 19 × 13,2 × 12,4
  • Нето тежина: 600 грама
  • 2x брзински преноси


Содржина на пакетот:
1x машина за меурчиња
1x рачка
4x кеси за полнење
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена