Купете 2 Лед маици и добијте 1 лед врвки за чевли бесплатно

Код: 100-1
4 154 ден 3 596 ден Цена без ДДВ: 2 996 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

MEGA Action - купете 2 парчиња LED маици и добијте 1 пар врвки за чевли бесплатно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

MEGA Action - купете 2 парчиња LED маици и добијте 1 пар врвки за чевли бесплатно.

Можете да изберете од кој било модел на маици и било која боја на врвки за чевли.
(Само напишете белешка за нарачката, какви модели, колку парчиња, какви бои и големини барате).

предводена акција на маица

Топ производ на нашиот пазар - Лед маици со сензор за звук. Трепка, во зависност од тоа како музиката најдобро свири во диско, во клуб, на забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас ако сакате да бидете привлечни, а особено да бидете кул. Не чекајте, само проверете ги сите дизајни и изберете го вашиот.

Ако сакате сопствени лед кошули со сопствено лого или дизајн, само пополнете го формуларот за нарачка директно овде . Ние ќе произведуваме LED маици за вас со доставеното лого или графички дизајн токму според вашите барања. Со оваа LED кошула дефинитивно ќе имате одлична маркетинг алатка за промовирање на вашите деловни активности.

  • Направено од 100% памук, висококвалитетно и доаѓа само во црна боја.
  • Лед панелот е прикачен на кошулата преку велкро патент - овозможува лесно исклучување на панелот.
  • Мини пакетот или контролната единица (каде е вметната батеријата) може да се вади поради перење на маицата.
  • Мини пакетот е опремен со прекинувачот ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и чувствително тркало за лизгање - можете да изберете висока или мала чувствителност на звукот.
  • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)

Забележете дека има компании кои продаваат многу ЕВТИНИ ЛЕД маици со ПОЕВТИНИ материјали и поради овој проблем ЕДИНИЦИТЕ НЕФУНКЦИОНИРААТ и произведуваат ПОМАЛКУ ЖИВОТНА Светлина. Продаваме КВАЛИТЕТНИ ЛЕД маици со НАЈФИЛНИ материјали. Понатаму нудиме 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА.

Не купувајте евтина LED маица. Кликни за повеќе информации .


Табела со големина на лед маици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

99%