Приврзок со читач на USB-C microSD картички

Код: 71-020
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Приврзокот со читач на USB-C microSD картички е корисен додаток за проширување на меморијата во паметен телефон или таблет со USB-C приклучок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Приврзокот со читач на USB-C microSD картички е корисен додаток за проширување на меморијата во паметен телефон или таблет со USB-C приклучок. Не треба да инсталирате никаков драјвер , едноставно поврзете го со вашиот паметен уред и вметнете ја SD-картичката во читачот . Потоа можете целосно да ја користите microSD мемориската картичка за вашите фотографии, видеа и други датотеки со податоци. Дизајнот на читачот во форма на приврзок е многу практично решение и затоа ништо нема да ве ограничи секогаш да го имате со себе на клучевите од станот или автомобилот. Одличен подарок за вашите пријатели кои се технолошки ентузијасти на денешницата.

Едноставен и брз начин за проширување на меморијата на вашиот паметен телефон или таблет

Читач на паметни картички USB-CUSB-c читач на микро SD картички за мобилен телефон

Карактеристики:

Плус Надворешен USB-C microSD читач на картички
Плус Практичен дизајн во форма на приврзок
Плус Минималистички димензии
Плус Проширување на меморијата на паметниот телефон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена