Пренослив кујнски мултифункционален асистент за мини миксер и сеча со батерија од 1200 mAh

Код: 11-507
2 418 ден 1 240 ден Цена без ДДВ: 1 034 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пренослив кујнски мултифункционален асистент за мини миксер и сечач со батерија од 1200 mAh. Разновиден безжичен и исклучително практичен помошник (сечач) за кујната.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пренослив кујнски мултифункционален асистент за мини миксер и сечач со батерија од 1200 mAh. Разновиден безжичен и исклучително практичен помошник (сечач) за кујната. Можете да го користите за сечење или мелење различни видови храна - јаткасти плодови, овошје, зеленчук или месо. Сечачот е доволно моќен, исечете ги сите состојки и сè уште се вклопува на вашата дланка. Благодарение на неговиот пренослив и компактен дизајн, можете да го користите насекаде во кујната, бидејќи не ви треба штекер за него, зафаќа минимум простор.

Кујнски мини миксер со димензии од само 19,5 x 9,5 x 9,5 cm

мини миксер за сечач за полнење на кујната

Лесен за користење и лесен за носење

Сечачот на полнење е лесен и зафаќа малку простор , па затоа е погоден за секојдневна употреба во кујната, но е одличен и за излети или кампување. Покрај сечачот, пакетот вклучува USB-кабел за полнење на сечачот и 2 контејнери со волумен од 200 и 300 ml. Покрај тоа, пакувањето вклучува и 2 соодветни ножеви за секоја големина на контејнер.

пренослив сечач за полнењеСпецификација:

  • Материјал: ABS, нерѓосувачки челик и гума
  • Димензии: 19,5 x 9,5 x 9,5 cm
  • Тежина: 350 g
  • Батерија: 1200 mAh
  • Номинална моќност: 30 W
  • Влез: 5V/1A


Содржина на пакетот:

1x мини пренослив сечач
1x сад од 200 ml
1x сад 300 ml
1x USB кабел
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена