Комплет за чешлање брада - Елегантен Делукс комплет подарок за брада за бричење

Код: 11-464
2 418 ден 1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Комплет за чешлање брада - Елегантен Делукс комплет за подарок за машки брада за бричење. Комплет за бричење брада - Идеален подарок за мажи кои се грижат за својата брада и не препуштаат ништо на случајноста

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет за чешлање брада - Елегантен Делукс комплет за подарок за машки брада за бричење. Комплет за бричење брада - Идеален подарок за мажи кои се грижат за својата брада и ништо не препуштаат на случајноста . Овој лукс комплет за чешлање брада доаѓа со кожна торбичка по избор на џентлмен, исполнета со специјални ножици за брада, дрвен чешел за брада, масло и мелем за брада. Сите производи во козметичката кеса имаат ист изглед. Мелемот за брада е органски, а маслото за брада е богато со масло од арган + витамин Е.

Комплет за дотерување за нега на брада - идеален подарок за мажи

сет за брада - Делукс комплет за дотерување за негување брада

Дали сте еден од мажите кои не можат да одолеат на трендот на подолги бради или мустаќи? Или барате подарок за маж, татко или брат за роденден или Божиќ ? Тогаш комплет за негување брада и мустаќи е токму она што ви треба. Комплет за чешлање на мустаќи и брада со лукс - пренослив и идеален за патување.

Карактеристики на производот:

Материјали: PU-кожа, бамбус, метал
Димензии на производот: 23 x 12,5 x 14 cm
Нето тежина: 277 g

Содржина на пакетот:

1x кожна чанта по избор на Gentleman's Choice
1x ножици за брада
1x чешел за брадата од бамбус
1x масло за брада
1x мелем за брада

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена