Играчка за уметничка табла со 3D иглички - 3D скулптура ваша

Код: 11-561
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Играчка за уметничка табла со 3D иглички - 3D скулптура самостојно​ - можете да направите отпечаток од речиси сè. Пиновите автоматски репродуцираат што било со вашата имагинација и креативност.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Играчка за уметничка табла со 3D иглички - 3D скулптура самостојно​ - можете да направите отпечаток од речиси сè. Пиновите автоматски репродуцираат што и да е со вашата имагинација и креативност и она што сакате да го доловите. Совршено ја убива досадата, ви овозможува да се опуштите и можете да го искористите за да создадете совршена и модерна декорација за ентериерот.

Уметничка табла за иглички - 3D играчка како модерна уметност

Закачете уметничка табла - 3D играчка како модерна уметност

Иглички насекаде

Плочката Pinart 3D се состои од пластична основа и мали метални иглички кои ја менуваат формата при притискање. Можете да печатите на лицето, раката или стапалото, во основа сè што ќе ви текне. Можете да го подарите и ќе биде совршен подарок за луѓето кои ја ценат модерната уметност.

pinart табла со иглички


Спецификација:

  • Материјал: железни иглички и ABS
  • Димензии: 20 x 4 x 15 cm
  • Тежина: 845 грама


Содржина на пакетот:
1x Пин уметност 3D табла со иглички - 3D пински уметност

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

99%