Игра за голф во тоалет -  мини голф wc

Код: 11-558
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Игра за голф во тоалет -  мини голф wc нокшир (pottyputter)​ ќе го воодушеви секој ентузијаст за голф. Вежбајте ги вашите вештини за голф во тоалетот со најсмешниот подарок од тоалетот што можете да го дадете или да го добиете.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Игра за голф во тоалет - мини голф wc нокшир (pottyputter)​ ќе го воодушеви секој ентузијаст за голф. Вежбајте ги вашите вештини за голф во тоалетот со најсмешниот подарок од тоалетот што можете да го дадете или да го добиете. Со овој тоалет голф никогаш нема да ви биде досадно на тоалетот.

Мини голф за тоалет - wc голф тенџере

Мини голф за тоалет - wc голф тенџере

За љубителите на голф

Ако поминувате многу време на тоалет, овој мини тоалет голф ќе биде вистинскиот за вас. Благодарение на него, можете да тренирате дури и на места каде што обично не го користите целосно вашето време. Ако не можете да го замислите животот без голф, набавете го овој комплет тоалет за голф. Ќе се вклопи во секоја тоалетна школка.

Спецификација:

  • Голф палка: 57 см
  • Димензии: 64,5 x 17,5 x 6,5 cm
  • Тежина: 335 g
  • Материјал: ABS и вештачка трева


Содржина на пакетот:
1x мат
1x палка за голф
3x топчиња за голф
1x натпис „Не вознемирувај!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена