Електронска каса - кутија за монети (пари) МАЧЕ

Код: 11-580
1 488 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Електронска каса - кутија за монети (пари) KITTEN е кутија за монети во која внатре се крие слатко маче (мачка). Тоа е една од најкул касите и најзабавниот начин да заштедите пари.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електронска каса - кутија за монети (пари) KITTEN е кутија за монети во која внатре се крие слатко маче (мачка). Тоа е една од најкул касите и најзабавниот начин да заштедите пари. Кога ќе ставите паричка на оваа кутија и ќе притиснете копче, ќе излезе маче и ќе ја земе паричката. Мачето потоа ќе испушти звук „мјау“ кога ќе ви ја земе паричката.

Кити кутија за пари како електронска каса

Кити кутија за пари како електронска каса

Забава не само за децата

Со оваа каса, заштедата на пари не само што ќе биде корисна, туку и забавна . Одличен избор за подарок е и каса во форма на картонска кутија со звук. Ако имате повеќе заштедени пари, можете едноставно да ги повлечете со отворање на долниот дел од кутијата за пари.

мачка каса за монети маче

Спецификација:

  • Работи на батерии
  • Димензии: 12 x 9 x 10 cm
  • Тежина: 325 грама
  • Материјал: ABS

Содржина на пакетот:
1x Kitty електронска каса - кутија за пари

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена