Држач за саксии за растенија за диско топки - цветно огледално топче за закачување со пречник од 20 cm

Код: 11-638
1 798 ден 1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Држач за саксии за растенија за диско топки - цветно огледало (топка од огледало) за закачување со пречник од 20 cm​ претставува уникатен изглед на традиционалните саксии со специфичен и колоритен дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за саксии за растенија со диско топка - цветно огледало (топка од огледало) за закачување со дијаметар од 20 cm претставува уникатен изглед на традиционалните саксии со препознатлив и колоритен дизајн инспириран од диско топки, кој гарантирано ќе привлече внимание. Диско топката е погодна за употреба не само во затворени простории, туку и на отворено.

Огледало диско топче саксија за закачување

држач за растение за диско топка огледало топка

Додадете екстраваганција во вашиот дом

Овој жардињер додава допир на шарм во вашиот дом. Покрај атрактивниот изглед, Funky Disco топката доаѓа со систем за висечки синџир од челик и дрвен држач за прстен, благодарение на кој можете да го закачите практично насекаде. Диско жардиниерата е одличен начин да внесете искра во секој ентериер.

диско растение саксија за цветно растение - огледална топка

Екстравагантен елемент инспириран од диско

Фанки Диско жардиниерата не е само обична жардиниера, туку и екстравагантен елемент. Неговиот дизајн инспириран од диско веднаш ќе ги сврти главите и ќе донесе забава на кое било место каде што ќе го ставите. Неговиот уникатен систем со синџири ви дава можност да го закачите на погодно место за да создадете уште подраматичен ефект, или можете да го поставите на маса како уникатна декорација.

огледало топка растение тенџере - диско топка

Уникатен подарок

Ако барате имагинативен начин да го направите вашиот ентериер посебен или да подарите нешто необично, жардинерот за топки Funky Disco е тука за вас . Со својот препознатлив дизајн и функционалност, оваа жардиниера не само што ќе биде одлично место за одгледување на вашите омилени растенија, туку и уникатно парче кое ќе го привлече сечие внимание. Можете исто така да ги задоволите вашите најблиски со овој стилски подарок кој ќе донесе радост и сјај на секој ден.

фанки диско жардинери саксија - огледална топка

Спецификација:

  • Материјал: ABS и стакло
  • Екстравагантен дизајн
  • 20 cm дијаметар


Содржина на пакетот:

1x Екстравагантен саксија со диско топка
1x Ланец од нерѓосувачки челик
1x Дрвен прстен
1x Резервни делови за ретровизор

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена