Држач за мачкино ткиво - (држач за смола за салфетка)

Код: 11-566
2 232 ден 1 612 ден Цена без ДДВ: 1 344 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Држач за мачкино ткиво - (држач за смола за салфетка). Со уникатен држач за марамчиња во форма на мачка, ќе замените здодевна кутија, од која дефинитивно имате повеќе дома.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за мачкино ткиво - (држач за смола за салфетка). Со уникатен држач за марамчиња во форма на мачка, ќе замените здодевна кутија, од која дефинитивно имате повеќе дома. Пред сè, тој е соодветен додаток за љубителите на мачки, дури и ако одлучите да го подарите на вашите пријатели. Во држачот за мачката се вклопува обична кутија за марамче.

Држач за мачкино ткиво

Држач за салфетка од мачкино ткиво

Висококвалитетно производство и изработка - држач за салфетки во форма на мачка

Држачот е изработен од висококвалитетни материјали од природна смола, кој е безбеден и не ја загадува околината и е безбеден за употреба. Мачката е обоена со висококвалитетна еколошка боја за рачно боење, која не избледува.

држач за салфетка во форма на мачка

Широк опсег на употреба

Можете да го поставите држачот во различни простории во куќата, како што се перална, спална соба, канцеларија или кујна. Можете да го користите и во автомобилот кога патувате, така што вашата мачка ќе биде ваше друштво во целост. Смешниот дизајн на мачката ќе го насмее вашиот посетител и ќе го направи среќен што ќе го земе марамчето.

смола за држач за салфетка за мачки


Спецификација:

  • Материјал: смола
  • Димензии: 29 x 23 x 23 cm
  • Тежина: 1,30 кг


Содржина на пакетот:
1x држач за салфетка во форма на мачка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена