Држач за бања за хигиенски средства (четка за заби + брич) со огледало од силикон

Код: 11-567
1 798 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

​Силиконскиот држач за бања за хигиенски средства (четка за заби + брич) со огледало е практична алатка направена од 100% силикон. Тој е дизајниран да пропушта вода и на тој начин да обезбеди соодветна хигиена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Силиконскиот држач за бања за хигиенски средства (четка за заби + брич) со огледало е практично средство направено од 100% силикон. Тој е дизајниран да пропушта вода и на тој начин да обезбеди соодветна хигиена . Можете лесно да го прикачите на која било мазна површина, како што се стакло, плочки или огледала. Држачот не бара употреба на лепила или какви било вшмукувачки чаши. Само извадете ја пластичната заштитна обвивка и залепете ја на мазна површина.

Држачи за бања без дупчење од силикон + огледало

Држачи за бања без дупчење од силикон + огледало

Многу простор за складирање

Држачот за хигиена содржи преграда за четки за заби и жилети или за сапун. Помалата преграда е наменета за ситни предмети, како накит, или разни штипки, додатоци за ластици за коса. Одозгора е прикачено огледало против магла, кое е идеално за вадење шминка или бричење.

држач за купатило за хигиенски предмети

Спецификација:

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 30 x 4 x 14,5 cm
  • Тежина: 0,177 кг

Содржина на пакетот:
1x држач за средства за хигиена во бањата

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена