Магнетен кабел за полнење Универзален ротационен USB-кабел (Micro/USB C/iPhone)

Код: 71-069
1 364 ден Цена без ДДВ: 1 136 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Магнетен кабел за полнење универзален ротационен USB-кабел - 3 екстензии: микро, тип C, конектор за осветлување за iPhone.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Магнетен кабел за полнење универзален ротационен USB-кабел - 3 екстензии: микро, тип C, конектор за осветлување за iPhone. Statik 360 е универзален кабел за полнење кој содржи 3 ротирачки магнетни глави за полнење на сите ваши уреди , вклучувајќи ги и сите паметни телефони, таблети и друго. Дополнително, уникатната глава за ротација од 360 степени не ја попречува и ја заштитува приклучокот за напојување на вашиот телефон од оштетување на прашина, случајно влечење, грчеви и трипања. Кабелот Statik 360 е направен од издржлив најлонски ткаат и густа бариера за влага, што го прави овој кабел речиси нераскинлив. Благодарение на ротирачката глава за 180°, можете да го прилагодите навалувањето на кабелот , за да можете да играте игри, да гледате филмови или да проследувате емисии и постојано да се полните.

Кабел за полнење со екстензии за полнење телефони

USB кабел за магнетно полнење USB USB за iPhone

  • Содржи 3 магнетни конектори: за iPhone, USB-C и Micro-USB, тие ви овозможуваат да ги полните сите ваши уреди со еден кабел.
  • Хипербрзо полнење: брзо полнете го телефонот и другите уреди.
  • Го заштитува вашиот скап телефон: екстензии со вртливи 360 степени. Издржливиот најлонски ткаат и иновативниот приклучок за прав ќе го спасат вашиот телефон од оштетување.
  • Играјте и гледајте додека се полните: играјте игри, гледајте филм, проследувајте емисии и продолжете да полните.
  • Ултра силни магнети. Нераскинлив дизајн: Воената технологија го штити вашиот телефон од електричен удар.
  • Работи со: полначи за автомобили, ѕидни штекери, напојувачки банки, компјутери и друго. Безбедно за децата и нивните играчки.
  • Кабелот е долг 1 метар.

универзален USB-кабел за полнење USB usbc iphone

Универзален USB кабел за полнење на сите уреди - микро USB терминали, тип-C, iPhone

USB кабел со екстензии

Спецификација:

Материјал: Алуминиумска легура + Најлон ткаат
Конектори: микро USB, тип-C, iPhone
Должина на кабел: 1 метар

Содржина на пакетот:

1x USB кабел
3x магнетни терминали (микро USB, тип-C, iPhone)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена