Иглички со специјални настани 12 парчиња на дрвени мапи

Код: 66-055
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Иглички со специјални настани 12 парчиња на дрвени мапи се одличен додаток на сите дрвени ѕидни карти што ќе ги најдете во нашата понуда.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Иглички со специјални настани 12 парчиња на дрвени мапи се одличен додаток на сите дрвени ѕидни карти што ќе ги најдете во нашата понуда. Обележете ги посебните настани во вашиот живот . 3D мапите на ѕидот се новитет на гаџетите во нашата понуда, кои ќе ги интересираат сите, без разлика дали сте патник или сакате ТОП оригинални додатоци за внатрешен дизајн. Благодарение на игличките SPECIAL EVENTS, сега можете да ги означите најважните места и настани од вашиот живот на вашата мапа.

Прикачување директно на вашата карта

притисни иглички на картата

Различни мотиви на иглички (специјални настани) на дрвена карта

специјални маркери на дрвена карта

Сетот содржи копчиња за прицврстување:

Нашата свадба - означете го на картата местото каде што сте си кажале да и почнавте да ја пишувате вашата животна приказна.

Нашата меден месец - Нашиот меден месец. Луѓето го доживуваат меден месец обично само еднаш и го паметат овој спомен до крајот на животот, означете го и на вашата мапа.

Прво патување - Првото патување, голем адреналин, големи очекувања и радост се чувствата на првото патување.

Нашиот дом - Дома сладок дом, има само еден и каде и да одите, домот секогаш ќе биде местото каде што претпочитате да се вратите, означете го на дрвена карта.

Место од соништата - Местото од соништата е место за кое секој од сонува - дестинација што сакаме да ја посетиме и да ја запознаеме локалната култура.

Летен дом - Летната куќа не мора секогаш да биде куќа - таа може да биде и популарна летна дестинација каде, како дома, секогаш сакаме да се враќаме, особено во лето.

Се заљубивме - Местото во кое се заљубивме, секогаш ќе биде нешто посебно, па дури и ако е мало место во средината на ништо, секогаш ќе остане центар на универзумот за вас.

Нашиот одмор - Нашиот одмор, тука ги поминавте најсреќните, најубавите, најзабавните и најпријатните моменти, со семејството, пријателите или партнерот.

Мотив СРЦЕ - Означете место кое секогаш ќе ви биде работа на срцето.

ЅВЕЗДА мотив - Овде се случи нешто посебно, исклучително, воодушевувачко - и само вие ќе знаете што.

КУЌА мотив - Исклучителен споменик, викендица, викендица, дестинација која во вас буди чувство на топлина, сигурност и радост.

Содржина на пакетот:

1x игла Нашата свадба
1x пин Нашиот меден месец
1x пин Прво патување
1x пин Нашиот дом
1x игла Место од соништата
1x пин Летен дом
1x пин Се заљубив
1x пин Нашиот одмор
2x пински мотив СРЦЕ
1x пински мотив STAR
1x пински мотив HOUSE

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена