Притисни иглички за дрвени карти - ЗНАМИЊА на земји 273 парчиња

Код: 66-054
3 720 ден Цена без ДДВ: 3 100 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Притисни иглички за дрвени карти - ЗНАМЕЊА на земји 273 парчиња за да ги обележите посетените земји низ светот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Притисни иглички за дрвени карти - ЗНАМИЊА на земји 273 ЕЕЗ за да ги означите вашите посетени земји низ светот. Користејќи ги овие знамиња, можете да означите кое било место на нашата ѕидна карта направена од дрво. Овие иглички за дрвена карта можете да ги нарачате како дополнителна галантерија на нашата дрвена карта на ѕидот. Обележете ги дестинациите што сте ги посетиле или земјите каде што сакате да патувате.

знамиња иглички на земји

Содржина на пакетот:

273 парчиња - пинови за туркање Знамиња на држави

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%