Притисни иглички Авиони - комплет 30 ЕЕЗ

Код: 66-021
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Притисни иглички Авиони - комплет 30 парчиња за дрвена карта на ѕидот. Со овие авиони можете да означите кое било место на нашата дрвена карта на ѕидот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Притисни иглички Авиони - комплет 30 парчиња за дрвена карта на ѕидот. Со овие авиони можете да означите кое било место на нашата дрвена карта на ѕидот. Овие дрвени иглички за туркање на карти може да се нарачаат како додаток на нашата дрвена карта на ѕидот. Обележете ги дестинациите што сте ги посетиле или земјите каде што сакате да патувате.

дрвена карта на ѕидот притисни иглички авиони

Пакетот вклучува:
30 парчиња - иглички за притискање Авиони

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена