Дрво од стаклен штанд - стилски држач за чаши за вино/коктел - 12 чаши

Код: 11-629
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дрво од стаклен штанд - стилски држач за чаши за вино/коктел - максимум 12 чаши. Овој оригинален не само штанд за чаши не смее да недостасува на ниту една забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрво од стаклен штанд - стилски држач за чаши за вино/коктел - максимум 12 чаши. Овој оригинален не само штанд за наочари не смее да недостасува на ниту една забава. Стилски штанд за чаши за коктел е вистинскиот избор за секоја забава или посебна пригода. Неговиот приспособлив дизајн може да собере до 12 чаши, вклучувајќи ги и оние за вино, шампањ и коктели, обезбедувајќи вашите омилени пијалоци да се секогаш при рака. Со својата мат црна боја и индустрискиот стил ќе им даде на вашите очила елегантен и модерен изглед.

Држач за чаши за вино и коктел

Држач за чаши за вино и коктел

Практичен додаток за сите оние кои сакаат да се забавуваат

Доколку барате нешто што ќе го направи вашиот ентериер посебен, овој прилагодлив држач за чаши за коктел е вистинскиот избор за вас. Покрај тоа, тој е и практичен додаток за оние кои сакаат да се забавуваат и да уживаат во социјалните настани.

држач за стакло за вино

Совршено парче за нудење пијалоци

Коктел дрвото е совршено парче за да понудите пијалоци за различни пригоди. Можете да го користите на роденденски забави со семејството или забави со пријателите. Ова дрво за пијалоци го носи сервирањето пијалок на следното ниво. Совршено е за секој кој сака забава и сака да го зачини својот следен настан.

држач за стакло за вински коктел

Спецификација:

  • Држи до 12 чаши
  • Погоден за чаши за вино, шампањ и коктел
  • Материјал: Челик со прашкаст облога


Содржина на пакетот:

1x Стаклен држач (не содржи чаши)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%