Дрвено буре мини 3L за тапкање вино, пиво или други пијалоци - HARRISON

Код: 11-519
4 278 ден 3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дрвено буре мини 3L за тапкање вино, пиво или други пијалоци - HARRISON​. Дрвеното буре за пијалоци ќе се користи за стилско послужување и складирање на одбрани пијалоци (вино, виски).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвено буре мини 3L за тапкање вино, пиво или други пијалоци - HARRISON. Дрвеното буре за пијалоци ќе се користи за стилско послужување и складирање на одбрани пијалоци (вино, виски) . Дрвеното буре е реконструкција на традиционално буре со вино или виски и ќе додаде шмек на традиција и забава на вашата вечера. Затоа е погоден за издавање црвено, бело и розе вино, виски, ракија, коњак, рум и разни ликери, сокови и пијалоци. Дрвеното буре ќе биде одличен подарок за вашите најблиски или познаници.

Дрвено буре за градина или внатрешност за тапкање пијалоци (вино, виски)

Дрвено буре за градина или внатрешност за истурање пијалоци

Доволна големина и практичен дизајн

Благодарение на големиот капацитет од 3 l, можете да послужите 24 чаши вино или 48 шолји виски. Вклучените 2 кеси и 2 чешми за чешма ви даваат можност да изберете помеѓу сервирање вино или виски. Едноставно ги отстранувате кесичките од дрвеното буре, ги миете и ги наполните со пијалок по ваш избор. Едноставно извлечете ги славините за да го истурите избраниот пијалок, а кога повторно ќе ја ставите чешмата, можете лесно да го послужите пијалокот.

буре за виски вино дрвен мини 3L


Спецификација:

  • Може да се користи и со кеси за вино со „стандардна големина“.
  • Материјал: борово дрво, пластика, челик
  • Дијаметар: Ø 20 cm
  • Димензии на буре: 28 x 20 x 26 cm
  • Тежина: 1,07 кг


Содржина на пакетот:
1x дрвено буре за пијалоци
2x торба
2x чешма

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%