Дозер за житарки - Двоен дозер за корнфлекс 500гр житарки (снегулки + мусли)

Код: 11-467
3 038 ден 2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дозер за житарки - Двоен дозер за пченкарни снегулки 500гр житарки (снегулки + мусли)​. Дозерот за пченкарни снегулки, овесни снегулки, снегулки или мусли.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дозер за житарки - Двоен дозер за корнфлекс 500 гр житарки (снегулки + мусли). Дозерот за пченкарни снегулки, овесни снегулки или мусли ја одржува сувата храна свежа и лесно достапна. Дали ви се допаѓаат различни топчиња, житарки или овесни снегулки? Во тој случај имаме одлично решение за секој ден да ги имате при рака вашите омилени корнфлекс или мусли ! Со овие диспензери за житни култури, ќе го имате под контрола.

Секој сад може да собере до 500 грама житарки , а благодарение на практичното капаче, вкусот на вашите омилени чипс секогаш ќе остане свеж како веднаш по отворањето на пакувањето. Со дозерот Cornflake го добивате луксузот и удобноста на хотелот. Двојниот диспензер за житарки е во црна боја. Одличен додаток на појадок со луксузен изглед како во хотелскиот појадок.

Диспензер за житарки, снегулки, мусли - Одличен додаток за домашен појадок

дупли мусли дозер за корнфлекс

Доколку сакате да водите поздрав начин на живот, можете да го наполните со здрави мусли или житарки. Ако сакате да организирате забава, можете да изберете да го наполните дозерот за корнфлекс со грицки, што најверојатно ќе биде хит за вашите гости. Држете го садот под диспензерот, свртете го вентилот за издавање и ќе ослободите корнфлекс или мусли . 500 грама се вклопуваат во секој контејнер и приближно 30 грама се ослободуваат кога ќе се заврти вентилот за издавање. Со дозерот Cornflakes нема да имате ни половина празни пакувања во фиоката или празни садови, туку прекрасен додаток на кујнскиот пулт.

Карактеристики на производот:

Уредот има 2 диспензери за житарки
Материјали: ABS, гума
Димензии на производот: 34,5 x 19,5 x 35 cm
Нето тежина: 1,52 кг

Содржина на пакетот:

1x диспензер за житарки

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%