Мини шпорет за јајца - пренослив инстант тенџере 4 парчиња јајца микробранова шпорет - HEN

Код: 11-564
1 178 ден 558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини шпорет за јајца - пренослив инстант тенџере 4 парчиња јајца микробранова печка - HEN​ - оригинален смешен шпорет за тврдо варени и меко варени јајца директно во микробранова печка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини шпорет за јајца - пренослив инстант тенџере 4 парчиња јајца микробранова печка - HEN​ - оригинален смешен шпорет за тврдо варени и меко варени јајца директно во микробранова печка. Готвењето јајца никогаш не било полесно со преносливиот шпорет за јајца во микробранова печка. Особено наутро, кога секоја минута е важна, тоа е пријател на сите луѓе кои брзаат на работа. Можете да готвите и да уживате во тврдо варени и меко варени јајца со шпоретот што личи на кокошка.

Забавен пренослив шпорет за јајца во микробранова печка за 4 јајца - HEN

Забавен пренослив микробранова шпорет за јајца за 4 јајца - кокошка

Варени јајца за неколку минути

Можете да готвите до 4 јајца одеднаш за една употреба. Едноставно ставете ги јајцата во шпоретот, додадете малку вода и за неколку минути можете да уживате во вкусни јајца. Со овој паметен шпорет не мора да поминувате многу време во кујната, јајцата се готват за неколку минути.

пренослив микробранова шпорет за јајца

Спецификација:

  • 600 W: 5 минути меко готвење, 7 минути тешко готвење
  • 500 W: 5,5 минути меко готвење, 8 минути тешко готвење
  • Димензии: Ø12,5 x 10 cm
  • Тежина: 114 грама

Содржина на пакетот:
1x пренослив шпорет за јајца во микробранова печка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена