Луксузен канцелариски СЕТ за документи за канцелариска маса 6 парчиња црна кожа + дрво

Код: 96-055
14 818 ден Цена без ДДВ: 12 349 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Луксузен канцелариски СЕТ за документи за канцелариска маса 6 парчиња црна кожа + дрво - комплет од природно дрво и синтетичка кожа (100% рачна изработка).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен канцелариски документ СЕТ за канцелариско биро 6 парчиња црна кожа + дрво - комплет од природно дрво и синтетичка кожа (100% рачна изработка) се состои од 6 корисни додатоци кои ќе го организираат вашето биро и ќе го одржуваат уредно. На нашата веб-страница можете да најдете различни гарнитури за маси од дрво и кожа во различни бои , кои можете да ги користите во вашите канцеларии за да ја декорирате и дизајнирате вашата маса. место.

Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - кожа и дрво. Сите производи од оваа категорија се изработени од висококвалитетно дрво првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на црна кожа изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 6 парчиња канцелариски материјали: држач за пенкала и моливи, држач за белешки, подлога за маса со навлака за документи, држач за календар и држач за пенкала и визит-картички, комплет златни пенкала - фонтана и хемиско пенкало.

Луксузен комплет погоден и за подарок за татко, пријател или шеф (колега)

канцелариски комплет кожа и дрво во боја црна

Дрвен држач + златни пенкала - СЕТ пенкала се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет за пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Можете да го користите хемиското пенкало за нормално пишување и пенкалото за потпишување договори и други важни документи. Целиот овој сет изгледа луксузно благодарение на употребата на првокласни материјали во производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи да стигнете до пенкалото што ви треба кога ви е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на бирото или внатре во фиоката.

Комплет за работна маса - црно кожно дрво

Работната подлога е дизајнирана така што вашите важни документи секогаш ги имате при рака и тие не се на дофат на странците на луѓето околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи . Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

рампа за документи од луксузна кожа

Луксузен канцелариски сет за пенкала, документи и хартии од дрво . Овој додаток за биро е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Ни треба место каде што можеме да работиме во мир без хаос на масата, треба да имаме се во ред. Како и организирање на пенкала и додатоци на масата, со нашиот сет имате сè организирано .

дрвен луксузен канцелариски сет

100% рачно изработено, дрво и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

рачно изработена кожа

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачна обработка на дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ - произведен во Турција
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа и црно дрво
Плус 6 парчиња додатоци
Плус 100% може да се рециклира + ЕКО пријателски

Спецификација:

Димензии на подлогата: 59x39x1 cm
Материјал: кожа, дрво, метал
Боја на кожа: црна
Боја на дрво: црна
Метална боја на додатоци: златна

Содржина на пакетот:

1x држач за пенкала и моливи
1x држач за хартија за белешки
1x подлога за маса со капак за документи
1x држач за календар и држач за пенкала и визит-картички
1x комплет златни пенкала - фонтана и хемиско пенкало

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена