Дозер за житарки 6L - организатор (држач) 2 црн сад за складирање (корн флекс + мусли)

Код: 11-707
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дозер за житарки 6L - организатор (држач) 2 црн контејнер за складирање (снегулки + мусли) е дизајниран да го направи вашиот појадок без проблеми и едноставен

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дозер за житарки 6L - организатор (држач) 2 црн контејнер за складирање (корн флекс + мусли) е дизајниран да го направи вашиот појадок без мака и едноставен. Се карактеризира со елегантен дизајн и дарежлив капацитет од 6 литри, што го прави не само функционален, туку и естетски привлечен додаток на вашата кујна. Овозможува едноставно и без проблем дозирање на порциите, со што се минимизира нередот при послужување житарки.

Тегли со житарки - Организатор (држач) за мусли и корн флекс

Тегли со житарки - Организатор (држач) за мусли и корн флекс 6л

Практично решение за секојдневен појадок

Дозерот за житарки е направен од издржлив ABS материјал , кој гарантира долг работен век. Неговите димензии се 27,5 cm широк x 16 cm длабочина x 38,5 cm висина и тежи само 1,5 килограми, што овозможува лесно сместување во секоја кујна. Овој диспензер е идеален за семејства кои бараат практично решение за секојдневен појадок.

Дизајнерски организатор на контејнер за дозер за житарки од мусли снегулки

Точно мерење на количината на житарки

Дизајнерскиот диспензер за житарки доаѓа со иновативна карактеристика која им овозможува на корисниците прецизно да ја измерат количината на житарки што им треба, намалувајќи го отпадот од храна, а истовремено промовирајќи здрави навики во исхраната. Идеален е за брзо и ефикасно подготвување појадок, што е особено вредно во бурните утра.

Дозер од 6l за мусли од снегулки од житарки

Спецификација:

  • Направено од ABS материјал
  • Димензии: ширина 27,5 cm, длабочина 16 cm и висина 38,5 cm
  • Капацитетот на диспензерот е 6 литри
  • Тежината е 1,5 кг
  • Модерен и елегантен дизајн
  • Овозможува прецизно дозирање на житариците

Содржина на пакетот:
1x Дизајн дозер за житарки со волумен од 6 l
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена