Диспензери за машини за слатки дома за фаќање (грабување) слатки

Код: 11-578
3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Машините за бонбони дома за фаќање (грабнување) слатки ќе работат и со вистински и со лажни пари. Едноставно ја пополнувате машината со бонбони.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Машините за слатки дома за фаќање (грабнување) слатки ќе работат и со вистински и со лажни пари. Едноставно ја наполнувате машината со бонбони, гуми за џвакање или мали играчки . Мора да работите напорно за да ги добиете вашите бонбони или друго слатко. Нека вашите пријатели или семејство донираат неколку вештачки или вистински монети и тие ќе имаат шанса да освојат бонбони .

Земи бонбони или дозер за машина за играчки за грабање слатки или бонбони

Земи бонбони или дозер за машина за играчки за грабање слатки или бонбони

Нешто за нешто

Користете ги контролите за да ја движите машината за фаќање напред и назад, лево и десно, нагоре и надолу како со канџа на кран. Додека се обидувате да ги земете бонбоните, машината се пали и пушта музика . Можете ли да ја зграпчите бонбоната пред да заврши музиката?

грабачка машина за фаќање слатки - како канџа на кран

Спецификација:

  • Материјал: ABS
  • Работи на 3x батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 25,5 x 19,5 x 34,5 cm
  • Тежина: 1,4 кг


Содржина на пакетот:
1x машина за фаќање слатки - машина за слатки

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена