Дијамантски сет за декантер за виски - лукс декантер во облик на дијамант 850 ml на дрвен држач + 9 камења

Код: 11-547
6 138 ден 4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Комплет дијамантски декантер за виски - лукс декантер во облик на дијамант 850 ml на дрвен држач + 9 камења​ е луксузно парче со кое можете да уживате во секоја шолја виски.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сет дијамантски декантер за виски - луксузен декантер во облик на дијамант 850 ml на дрвен држач + 9 камења​ е луксузно парче со кое можете да уживате во секоја шолја виски. Доколку сте љубители на овој пијалок за господа, дозволете се да ве понесе неговиот нежен и во исто време исклучителен вкус. Изненадете ги вашите најблиски со оваа уникатна гарафа, која не само што е прекрасно изработена, туку е буквално уметничко дело.

Квалитетна и пристојна обработка

И гарафата и чепот се направени од 100% стакло. Благодарение на ова, ќе се зачува автентичниот вкус на вашето виски или бурбон. Уникатната гарафа во форма на дијамант, која може да собере до 850 ml пијалок , е направена од ултра чисто стакло, кое е лесно и издржливо.

дијамантски декантер виски сет

Луксузен декантер со дијаманти

Декантерот се служи со луксузен дрвен држач од цврст црвен даб , кој е рачно изработен. Стаклениот затворач обезбедува херметички затворање, така што квалитетот на вашиот алкохол ќе биде зачуван. Истурање пијалок од гарафа во облик на дијамант ќе го направи вашиот пијалок уште попријатен. Дијамантската гарафа може да биде одличен подарок за вашето семејство или пријатели доколку сте решиле да ги израдувате другите. Чувајте го дома за посебна пригода или воодушевете ги вашите пријатели или колеги. Пакетот вклучува маша за мраз, инка од не'рѓосувачки челик и кадифена кеса со 9 камења за виски.

дијамантски декантер направен од стакло за виски

Спецификација:

  • Херметички затворање за да се зачува вкусот
  • Волумен: 850 ml
  • Димензии: 14 x 14 x 24
  • Димензии Дрвена основа: 12 x 12,5 x 12,5 cm
  • Димензии Дијамантско стакло: 20 x 13 x 13 cm
  • Тежина: 675 грама
  • Материјал: стакло и дрво


Содржина на пакетот:
1x декантер за дијаманти
1x маша за мраз
1x инка од не'рѓосувачки челик
1x кадифена кеса со 9 камења за виски

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

98%