Декантери за стакло за рум и виски - Буда декантер (рачна изработка) 1л

Код: 11-546
4 898 ден 3 224 ден Цена без ДДВ: 2 686 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Стаклени гарафи за рум и виски - во форма на Буда (рачно изработени) волумен од 1L. Буда декантер - дозволете да ве понесе аромата на вашиот омилен пијалок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Стаклени гарафи за рум и виски - во форма на Буда (рачно изработени) волумен од 1L. Буда гарафа - дозволете се да ве понесе аромата на вашиот омилен пијалок и уживајте во неа благодарение на неверојатната стаклена гарафа . Гарафата е изработена од робусно стакло со природна тапа од плута и стои на цврста дрвена штица. Идеален е за складирање на разни видови жестоки пијалаци и ликери.

Буда декантер (гарафа) за рум, виски или бурбон

Буда декантер гарафа за рум, виски или бурбон

Прекрасен стилски дизајн

Гарандата нуди доволно простор за 1 литар виски или друг пијалок. Тој е рачно изработен , затоа е уникатен и ќе донесе нешто ново и посебно во секој дом. Декантерот гарантирано ќе биде одличен додаток на вашиот ентериер, но и совршен подарок за сите ентузијасти на индискиот основач на будизмот.

стаклена буда гарафа


Спецификација:

  • Материјал: стакло, дрво
  • Димензии: 14 × 11 × 16,5 cm
  • Тежина: 470 грама


Содржина на пакетот:
1x стаклена гарафа во форма на Буда

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена