Чистач на четки за шминка - електричен сет од 8 држачи

Код: 11-538
2 418 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Чистач на четки за шминка - електричен ја подобрува кожата со тоа што ги одржува четките трајно чисти и ја елиминира можноста за вдишување бактерии.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Средство за чистење четки за шминка - електричен сет од 8 држачи го подобрува здравјето на кожата со тоа што ги одржува четките трајно чисти и ја елиминира можноста за вдишување бактерии. Модерното мултифункционално средство за чистење е дизајнирано за брзо, практично и лесно самочистење, што е обезбедено со ефективно перење и сушење во рок од 20 секунди.

Електронско средство за чистење четки - за шминка

Електронско средство за чистење четки - за шминка

Погоден за различни типови на четки

Ротирачкиот електричен чистач е опремен со сад со капак против прскање вода. Чистачот е погоден за повеќето четки за шминка и содржи 8 држачи со различни дијаметри кои најдобро одговараат на дијаметарот на рачката. Едно копче се користи за вклучување и исклучување на чистачот, што го олеснува користењето. Доколку е потребно, може да се наполни преку вклучениот USB кабел.

четки за чистење шминка

Спецификација:

  • Материјал: Материјал: ABS, силикон
  • Димензии: 11 x 11 x 16 cm
  • Тежина: 378 грама


Содржина на пакетот:
1x држач за четка 5-24 mm
1x чистач за четки за шминка
1x USB кабел
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена