Череп чаши - сет кристали за пиење виски - Глава на череп

Код: 11-469
1 364 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Череп чаши - сет кристали за пиење виски - Глава на череп. Имагинативни и оригинални кадри со череп за сите оние кои не се плашат да пијат во стил.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Череп чаши - сет кристали за пиење виски - Глава на череп. Имагинативни и оригинални кадри со череп за сите оние кои не се плашат да пијат во стил. Наздравје со вистинско чувство за перспектива и вреди секоја шега. Уникатната снимка гарантирано ќе додаде разновидност на секоја прослава и забава , благодарение на неговиот генијален дизајн можете да го воочите вашиот омилен пијалок со сите ваши сетила.

Термо чашите се рачно изработени од лесно отпорно на топлина боросиликатно стакло со двоен ѕид , кое благодарение на создадениот вакуум може да ја одржува идеалната температура долго време и не пренесува топлина или студ нанадвор. Благодарение на својствата на топлинска изолација, чашите остануваат ладни дури и кога користите топол пијалок и не горат. Во случај на ладни пијалоци, нема кондензација на надворешниот ѕид на чашите, пијалокот не се загрева толку брзо и мразот не се топи.

Чаши за виски со глава од стаклени черепи - пијте виски како боем

стаклен череп глава виски чаши

Ако барате соодветен подарок за вашиот татко, брат или пријател , купете му ја оваа уникатна снимка од черепот . Забавувајте се со вашите пријатели со чаша ракија или виски, сервирани од застрашувачки череп. Оваа уникатна снимка можете да ја подарите на секој што сака да си го зачинува животот од време на време со добар пијалок со група пријатели и стари познаници. Плус, тоа е одлична идеја за подарок за вашите пријатели и сакани. Чашите се сосема уникатен додаток за секојдневно и празнично јадење.


Спецификација на производот:

Кул чаша виски во форма на череп
Забавни додатоци за Ноќта на вештерките
Изработено од проѕирно стакло
Содржина: прибл. 6cl
Димензии на производот: ø 7 x 7 cm
Димензии на пакувањето: 8 x 8 x 10,5 cm
Тежина: 86 грама
Материјал: кристал

Содржина на пакетот:

1x чаша стаклена череп

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена