Чаши за промена на бојата - Heat Magic кригла (шолја) - Ѕвезди на небото

Код: 11-530
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Чаши за промена на бојата - Heat Magic кригла (шолја) - Ѕвездите на небото ќе ги прикажат сите знаци на зодијакот во моментот кога ќе се истури топол пијалок во неа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Чаши за промена на бојата - Топлинска магична кригла (шолја) - Ѕвездите на небото ќе ги прикажат сите знаци на зодијакот во моментот кога во неа ќе се истури топол пијалок. Во првобитната студена состојба, го прикажува ноќното небо. Криглата е погодна за секој кој е фасциниран од универзумот и ноќното небо полно со ѕвезди.

Шолји за промена на топлина - ноќно небо и ѕвезди

Шолји за промена на топлина - ноќно небо и ѕвезди

Фасциниран од небото

Со додавање на топла течност, волшебната кригла се менува од кригла што покажува мали ѕвезди на ноќното небо во кригла со хороскопи со англиски имиња. Оваа исклучителна и уникатна кригла ќе ги воодушеви не само децата, туку и возрасните, кои ќе уживаат во секаков вид топол пијалок.

магична кригла со промена на бојата на ноќното небо

Нема да изгориш со криглата

Ако некогаш сте ги изгореле прстите на кригла или јазикот откако сте испиле топол пијалок, со оваа кригла тоа повеќе нема да ви се случи . Ако хороскопите почнат да исчезнуваат, тоа значи дека пијалокот постепено се лади и вие или брзо го пиете или налеете повеќе топол напиток.

менување на магична кригла со ѕвезди

Спецификација:

  • Материјал: керамика
  • Димензии: 9,8 x Ø 8,3 cm
  • Тежина: 337 грама

Содржина на пакетот:
1x менувачка волшебна кригла со соѕвездија - ѕвезди и хороскоп

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена