Костим за Ноќта на вештерките - Морф дотерување

Код: 91-004
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Костим за Ноќта на вештерките - Морф фејслифт е најдобриот костим што можете да го купите. Facelift Morphsuit мора да е најстрашниот костим некогаш виден

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Костим за Ноќта на вештерките - Морф фејслифт е најдобриот костим што можете да го купите. Facelift Morphsuit мора да биде најстрашниот костим кој некогаш бил виден - овој костим е составен од 100 очи и 100 лица заедно за да делува морничаво и страшно.

Тоа е апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките. Карневалски морф костими кои се најдобри за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал се најправилната инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Костимите може да се купат онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа бидејќи ќе бидете во центарот на вниманието.

morph kostыm дотерување

Карневал на костими - двојното шиење околу внатрешноста на костимот обезбедува долг век на траење, додека два патенти овозможуваат брзо и лесно морфирање и деморфирање. Специјалната комбинација на материјали обезбедува поголема привлечност на оделото и 13% спандекс (еластан) гарантира не само одличен дизајн , туку и удобно носење.

Костимите беа внимателно дизајнирани од нашата тајна мешавина од еластин, што значи дека нашиот костим подобро ви стои , трае подолго и ви носи часови забава. Со толку многу одлични обрасци, можете да ги преобразите вашите омилени суперхерои, неверојатни животни и страшни чудовишта од Ноќта на вештерките.

За повеќе информации:

Повеќе забава, повеќе акција, повеќе пријатели, повеќе приказни и искуства
Изработени од најквалитетни материјали за максимална удобност и издржливост.

морф карневалски костими големини на маса

Морф костум не одговара толку добро како обичната облека! Ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да бидете сигурни дека сте ја одбрале вистинската големина. Изборот на морф костим се заснова на висината, затоа не грижете се ако имате поголем или помал фустан.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена