Дрвено пенкало - Елегантно пенкало од дрво со ексклузивен дизајн

Код: 100-011
2 170 ден 1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дрвено пенкало - Елегантното пенкало од дрво со ексклузивен дизајн и златна боја нуди уникатна комбинација на природна убавина и допир на луксуз.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвено пенкало - Елегантното пенкало од дрво со ексклузивен дизајн и златна боја нуди уникатна комбинација на природна убавина и допир на луксуз. Дрвената завршница на пенкалото му дава природен и топол изглед, додека златните акценти даваат елеганција и стил.

златно пенкало со дрвен дизајн

Задоволство за колекционерите и љубителите на природни материјали

За колекционерите и љубителите на природни материјали, ова пенкало е вистинско задоволство. Дрвениот дизајн додава уникатност на секое парче , бидејќи секое дрво има свои модели и текстура. Заедно со златните детали, ова пенкало станува вистински скапоцен камен меѓу пенкалата.

луксузен дизајн на пенкало од дрво

Стилски додаток погоден за секоја пригода

Дрвената површина на пенкалото е нежно обработена за да биде мазна на допир и се прилагодува на вашата рака . Оваа комбинација на природни материјали и златна боја го прави ова пенкало стилски додаток за секоја пригода.

златно хемиско пенкало со дрво

Ексклузивен подарок за специјални прилики

Барате оригинален и ексклузивен подарок за вашите најблиски? Ова златно пенкало со дрвена завршница е токму она што ви треба. Неговиот луксузен дизајн и квалитетна изработка го прават идеален подарок за годишнини, родендени, важни настани или да цените некој ваш близок. Подарувањето на ова пенкало е симбол на стил и елеганција.

Дрвено пенкало луксузен подарок


Спецификација:

  • Течно пишување
  • Издржлив финиш
  • Луксузен дизајн
  • Ергономска форма
  • Боја: Златна + дрвена површина/Златна + црна површина

Содржина на пакетот:

1x Елегантно пенкало со дрвен дизајн

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена