Универзален телефото објектив за паметни телефони - 3x зум

Код: 71-004
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Универзална леќа за телефото камера за паметни телефони - 3x зум со клип поддржува мобилни телефони iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Универзална леќа за телефото камера за паметни телефони - 3x зум со клип поддржува мобилни телефони iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi и други за создавање фантастични слики. Благодарение на системот за прикачување со клип и уникатен дизајн, објективот може да се користи на речиси сите видови мобилни телефони и таблети. Овој објектив за мобилни телефони ќе биде исклучителен за вас.

Мобилен телефото зум 3,0X

Со овој висококвалитетен објектив ќе добиете повеќекратно зумирање на скенираните објекти со сите детали. Инсталирањето на објективот е едноставно и брзо, користејќи го клипот за прикачување на објективот на горниот дел од телефонот, така што ќе го покрие објективот и ќе можете да почнете да правите фотографии. Креирајте висококвалитетни фотографии и видеа со вашиот мобилен телефон како професионален фотограф.

Класичен објектив


Телефото 2.0X класична снимка

телефото леќа


Телефото 3.0X фотографија

Спецификации:

Зголемување: 3,0X
Минимално растојание на фокусирање: 230 mm
Агол на гледање - дијагонала: 38°
Телефото: 3 стаклени елементи
Монтирање: со помош на клип
Димензии: 28,5 mm (дијаметар) x 18,9 mm (висина)
Тежина: 40гр

Содржина на пакетот:

1x леќа за микроскоп
1x клип за монтирање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%