Практичен 3V1 USB кабел за полнење со бамбус дизајн - 1,5m Micro USB, Lightning, USB-C

Код: 71-013
868 ден Цена без ДДВ: 724 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Практичен 3V1 USB кабел за полнење со бамбус дизајн - 1,5m Micro USB, Lightning, USB-C служи за полнење и пренос на податоци за вашите паметни уреди.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Практичен 3V1 USB кабел за полнење со бамбус дизајн - 1,5m Micro USB, Lightning, USB-C служи за полнење и пренос на податоци за вашите паметни уреди. Надворешната плетена површина го зацврстува кабелот и исто така го спречува заплеткувањето. Кабелот е дизајниран и обработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди сигурен и брз пренос на податоци при синхронизација и полнење. Предноста на кабелот е неговата компатибилност со сите уреди со Micro USB порти, Apple Lightning, USB Type-C (USB-C) . Со помош на овој кабел можете да ги полните сите паметни уреди на брендот Apple, Samsung, BlackBerry, Sony, Huawei, Xiaomi и други.

3V1 USB кабел со бамбусов дизајн

Карактеристики:

Плус Широк компатибилен кабел за полнење и податоци
Плус Уникатен дизајн од бамбус
Плус Плетена надворешна површина
Плус Должина до 1,5 m

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена