Мобилна леќа со ултра широк агол на камерата 0,6X - за iPhone X

Код: 71-010
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Мобилниот објектив со ултра широк агол на камерата 0.6X - за iPhone X обезбедува остри, јасни и особено неискривени фотографии, благодарение на револуционерниот и напреден дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мобилниот објектив со ултра широк агол на камерата 0.6X - за iPhone X обезбедува остри, јасни и особено неискривени фотографии, благодарение на револуционерниот и напреден дизајн. Објективот е идеален за снимање на сино небо, море, цвеќиња, бубачки и така натаму, бидејќи обезбедува висока резолуција на деталите и исклучително широк агол на фотографирање . Пакетот вклучува робустен капак за мобилниот телефон iPhone X, на кој е поставен овој објектив со широк екран и има интегриран држач за практично гледање на сликите и видеата на вашиот мобилен телефон. Со овој објектив, вашите фотографии од мобилен телефон ќе добијат сосема ново ниво на квалитет.

Широкоаголен објектив IPhone XОбјектив за iPhone X

Фотографии со овој објектив

широкоаголен објектив за мобилен телефонлеќа за мобилен телефон

Спецификации:

Зголемување: 0,6X Ултра широк агол
Минимално растојание за фокусирање: 15 mm
Агол на гледање - дијагонала: 100°
Телефото: 6 стаклени елементи
Монтирање: за монтирање на објективот на капакот
Димензии: 43,2 mm (дијаметар) x 25,7 mm (висина)
Тежина: 69,3 g

Содржина на пакетот:

1x широкоаголен објектив за iPhone X
1x капак за iPhone X

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена