Мобилен штанд SELFIE + паметно следење лице (360°)

Код: 71-052
2 418 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мобилен држач SELFIE + паметно следење лице (360°) - е идеален држач + држач за мобилен телефон, погоден за секој креативен човек.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мобилен држач SELFIE + паметно следење лице (360°) - е идеален држач + држач за мобилен телефон, погоден за секој креативен човек на денешницата. Забава, информации, култура - сето ова се сели на онлајн просторот и создавањето на оваа содржина повеќе не е ограничено на избрани поединци. Мултимедијалната содржина може да ја креира навистина секој, а држачот Следи ме ќе ви ја олесни оваа активност многу. Штандот за iPhone или Android е погоден за блогирање, повикување, креирање на Instagram или YouTube . Дали сакате да правите селфи? Нема проблем - благодарение на следењето на вашето лице, уредот ќе служи и како практичен држач за SELFIE.

Мобилниот држач ќе го следи секој ваш чекор благодарение на технологијата за следење лице. Можете да го користите и како држач за СЕЛФИ.

држач за паметен мобилен телефон

Држачот за биро за мобилни телефони може да го следи корисникот со следење на неговото лице со помош на ротирачка глава (360 степени). Државите за мобилни телефони со оваа функција се совршени за Vlogging, FaceTime, TikTok или за креирање на многу други онлајн платформи . Благодарение на него, можете без напор да креирате фотографии или видеа на вашиот паметен телефон. Можете лесно да го поврзете држачот за мобилниот телефон со стативот користејќи bluetooth и достапната апликација . Апликацијата вклучува и голем број режими и филтри за најдобро и наједноставно корисничко искуство.

Телефонскиот држач ви го олеснува проследувањето или креирањето видеа и кратки скици.

тиктокyoutube

Благодарение на прилагодливиот држач, погоден е за повеќето паметни телефони , а исто така е можно да се постави саканиот агол на фотографирање. Телефонскиот држач има конец за статив сместен на дното, што ја прави неговата употреба уште поефикасна и разноврсна. Држачот за мобилни телефони буквално ви ги ослободува рацете, благодарение на функцијата за следење секогаш ќе бидете во снимката без да го држите телефонот во ваши раце и така ќе изгледате поприродно на снимката - што е одлична функција при стриминг или креирање различни видеа . Ќе можете да го користите и за видео повик со семејни пријатели или онлајн деловни состаноци.

Карактеристики:

Материјал: ABS
Димензии: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Тежина: 160 g
Напојување: 3xAA батерии (не се вклучени)

Содржина на пакетот:

1x Следи ме Под
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена